Спортклуб Биола - Электронная презентация     Біола - Ігри Чемпіонів  
 
СПОРТКЛУБ «БИОЛА»   ЛЕГКАЯ АТЛЕТИКА   ФУТБОЛ   ПЛАВАНИЕ   ГИМНАСТИКА   БАСКЕТБОЛ   ФИТНЕС
 
 

информационные партнеры

 
 
 
русский українська
 

БОДИБИЛДИНГ И ФИТНЕС

Відкритий Кубок міста Києва-2012

17 апреля 2012


Запрошуємо Вас відвідати відкритий Кубок міста Києва з бодібілдингу, фітнесу, бодіфітнесу та бікіні, на якому пройде відбір найсильніших спортсменів для участі у Кубку України. А також цей старт стане головним для збірних команд напередодні Чемпіонатів Європи.

Змагання відбудуться 22 квітня 2012 року у приміщенні БК «Корольова» за адресою: м. Київ, вул. Василенка, 15. Початок о 14:00.

 

Для вишуканого глядача у цей день виступатимуть від найвагоміших чоловіків у бодібілдингу до тендітних жінок в категорії бікіні. А також у завершенні спортивного свята з показовими виступами вийдуть на сцену представниці одного з найулюбленіших видів спортивного фітнесу – полденс.

У відкритому Кубку міста Києва прийматимуть участь найсильніші спортсмени не лише зі столиці, але й з інших областей України. На Київську сцену виходитимуть й спортсмени, які пройшли відбір та потрапили до складу команди на чоловічий та жіночий Чемпіонати Європи, що відбудуться на початку травня. Чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон України Артем Брадов (бодібілдинг до 80 кг), чемпіон Європи Андрій Ярмола (бодібілдинг до 70 кг), дворазова чемпіонка світу серед юніорів, фіналістка чемпіонатів Європи та світу, абсолютна чемпіонка України-2011 Оксана Оробець (фітнес понад 163 см), володар срібної медалі на Кубку світу, чемпіон України-2011 Федір Хашалов (фітнес), фіналістка чемпіонатів світу та Європи серед юніорів, чемпіонка України Олена Бездітна (юніори фітнес до 163 см), фіналісти чемпіонату Європи, багаторазові чемпіони Україна Світлана Аппасова (фітнес до 163 см) та Геннадій Ткаченко (ветерани бодібілдинг до 90 кг), фіналіст чемпіонату Європи, чемпіон України Сергій Горенков (класичний бодібілдинг понад 180 см), чемпіони та призери України Ольга Могильницька (юніори фітнес понад 163 см), Людмила Дячук (бікіні до 168 см), Ольга Караваєва (бодіфітнес понад 168 см), Амірбахман Ольфатманеш (бодібілдинг до 100 кг), Віталій Вершинін (юніори класичний бодібілдинг), Анатолій Сорокін (бодібілдинг до 85 кг), Роман Білецький (бодібілдинг до 100 кг), В’ячеслав Волосов (бодібілдинг понад 100 кг), Юлія Горячун (бодіфітнес до 163 см), Віталіна Островська (бодіфітнес понад 168 см), Шевченко Дарія (бікіні до 163 см) та Анжела Макеєва (бікіні понад 168 см), які увійшли до збірної команди для участі у Чемпіонатах Європи-2012, востаннє змагатимуться напередодні головних стартів півріччя.

А для президента Федерації бодібілдингу та фітнесу міста Києва, заслуженого майстра спорту з бодібілдингу, чемпіона Всесвітніх Ігор, Чемпіонатів світу та Європи Олександра Білоуса, який очолив цю посаду минулого року, цей старт стане перевіркою своєї проробленої роботи.
 

Програма змагань:

9:00 – 12:00 - реєстрація учасників;

14:00 - початок змагань;

17:30 - показові змагання з полденсу;

18:00 – нагородження.

 

Чемпіонів і призерів відкритого Кубку міста Києва визначатимуть в таких категоріях:

  • чоловіки бодібілдинг: 85кг, понад 85 кг;
  • класичний бодібілдинг: 175 см, понад 175 см;
  • фітнес чоловіки: абсолютна категорія;
  • юніори: 80 кг, понад 80 кг;
  • бодіфітнес жінки: до 165 см, понад 165 см;
  • фітнес жінки: до 163 см, понад 163 см;
  • бікіні: до 165см, понад 165см.
     

Призовий фонд змагань 35000 грн.

Вхід платний від 20 до 70 грн. Білети можна придбати у фітнес-клубі InterFit за адресою: м. Київ, станція метро «Олімпійська», вул. Велика Васильківська, 72, 4-ий поверх ТЦ «Олімпійський».(тел: 044 585-97-43)

 

Додаткова інформація та

аккредитація для представників ЗМІ:

050 353-13-81

giv27@ukr.net

Ірина

додати відгуккоментарів: 0

Открытый Кубок города Киева-2012 по бодибилдингу, фитнесу, бодифитнесу, бикини и полдэнс

22 апреля в ДК "Королева" состоялся открытый Кубок города Киева по бодибилдингу, фитнесу, бодифитнесу, бикини и полдэнс. В соревнованиях приняли участие более 100 спортсменом с Киева, областей Украины и Беларуси. Было разыграно 14-ть комплектов наград и определено 6-ть абсолютных чемпионов - обладателей открытого Кубка города Киева. Для многих этот старт стал возможностью попасть на Кубок Украины, который уже через неделю...

 

В Киеве взорвалась «Фитнес бомба»!

29-30 октября, 2011 года в Киевском "Украинском доме" состоялись взрывные соревнования "Фитнес бомба", в рамках которых прошел Чемпионат Украины по бодибилдингу, бодифитнесу, фитнесу и бикини-фитнесу IFBB, презентация нового вида фитнеса - полдэнс, спортивная выставка, семинары для тренеров фитнес клубов, мастер-классы от ведущих спортсменов, а также первый этап Национального проекта "100% fit GO". 10-часовой...

 

Фитнес бомба взорвала столицу!

В Киеве прошел первый масштабный фестиваль "Фитнес бомба". Киевляне и гости столицы посмотрели спортивные соревнования по бодибилдингу и фитнесу, узнали имена лучших тренеров фитнес центров, посетили специализированую выставку "Красота, здоровье, спорт" и впечатлялись от показательных выступлений специальных гостей фестиваля – зажигательной бразильянки Реджины Да Сильвы и самого тяжелого бодибилдера из Германии...

 

 
© Спортивный Клуб «Биола», все права защищены дизайн: студия ДизЕль программирование: Promios
Беременность